Kaip sujaudinti vyrą

Jai Pagrindinės Santykiai Seksas

Suteikite ypatingą malonumą savo vyrui. Nustebinkite jį! Erogeninių zonų stimuliacija gali teikti nepamirštamų įspūdžių. Beje, „karštų vietelių“ paieška suteiks malonumo ne tik jūsų mylimajam, bet ir jums.

Pažinti kiekvieną mylimo žmogaus kūno colį – vienas didžiausių malonumų, egzistuojančių tarp dviejų mylinčių žmonių.

Viso pasaulio sekso vadovėliai daugiausia dėmesio skiria moters kūnui, pamiršdami vyro erogenines zonas.

Nebijokite eksperimentuoti!

Pažinti partnerio kūną ir atrasti jo jautriąsias vietas – nelengvas menas. Seksualinis jaudulys gali kilti visiškai netikėtai, iš karto atsiranda ir erekcija. Moteris turėtų stengtis kuo ilgiau išlaikyti aukščiausią susijaudinimo fazę.
Tam puikiausiai tinka erogeninių zonų paieška ir jų glamonės. Švelnus apšvietimas, rami, lyriška muzika, žvakės, seksualūs apatiniai padės sukurti reikiamą nuotaiką.
Nebijokite mažų naujovių – galite tai daryti ant grindų, tarp daugybės minkštų raudonų pagalvėlių. Šalia įprastų mylavimo būdų – švelnaus glostymo, plekšnojimo ar paspaudimo – retkarčiais pravartu netgi švelniai pliaukštelėti. Tai suteiks jūsų seksualiniams pojūčiams naujų ir netikėtų atspalvių.
Karštais vyrams nusibosta būti stipriais globėjais, tad nebijokite imtis iniciatyvos!

Kaip ieškoti erogeninių zonų?

Jautriausių zonų paiešką geriausia pradėti nuo švelnių prisilietimų pirštų galiukais. Niekas taip neįkaitina, kaip prisilietimai prie kūno burna, lūpomis ar liežuviu. Vyrams patinka, kai moteris glaudžiasi, slysta jo kūnu vos vos liesdamasi speneliais. Beveik visiems stipriosios lyties atstovams patinka ilgi moters plaukai. Jais galima perbraukti krūtinę, šlaunis, genitalijas. Derinkite ir kartokite visus šiuos būdus ir lėtai tyrinėkite vyro kūną kaip nežinomą žemėlapį, o mes jums pasufleruosime, kur geriau ieškoti…

Pradėkite nuo lūpų

Vyrams patinka, kai bučiniai susilieja su viso kūno glamonėmis. Aistringi, įsisiurbiantys bučiniai tikrai įkaitins jūsų partnerį. Jei tuo metu dar švelniai glostysite jo kūną rankomis, suteiksite jam didžiulį pasitenkinimą. Kai kuriems vyrams patinka švelnūs apatinės lūpos, ausų spenelių kandžiojimai.

Nuo delnų iki nugaros

Rankos ir pečiai yra erogeninės vyro zonos, jis visada reaguos, kai jas liesite.
Netgi viešumoje švelniai paglosčiusios vyro pečius, pajusite, kaip greit jis nusiramina ir atsipalaiduoja.
Žaidimai su vyro delnu ar pirštais sukels jam pasitenkinimo šypsnį. O jeigu norite atkreipti dėmesį į save, uždėkite ranką jam ant dilbio.
Labai malonius pojūčius vyrams sukelia prisilietimai prie alkūnės.
Pakankamai jautrūs yra vyrų speneliai, glostomi ir bučiuojami jie sukietėja ir padidėja, tai yra susijaudinimo požymis.

Sėklidės ir sėdmenys

Sėklidės yra labai jautrios, jas reikia liesti labai švelniai, nes negrabus ar stiprus prisilietimas gali sukelti skausmą. Indų meilės knygoje „Kamasutra“ parašyta viena gudrybė: jei norite pratęsti lytinį aktą, švelniai patempkite sėklides į apačią, tai padės sulaikyti ejakuliaciją.
Kai kuriems vyrams patinka, kai myluojami, gniaužomi jų sėdmenys. Nemažai daliai moterų ši vyro kūno dalis atrodo seksualiausia.

Stebuklinga x vietelė

Net į menkiausią prisilietimą reaguoja visa lytinių organų sritis. Jautriausia vieta – tarp varpos šaknies ir išangės. Prisilietimai prie šio karščiausio taško gali sukelti net orgazmą!
Daliai vyrų patinka, kai glamonėjama jų išangė.
Vyrams mažiau pasisekė su G tašku nei moterims. Vyriškuoju G tašku laikoma prostata. Jos funkcija – padėti gaminti sėklinį skystį, kuris sueities metu nuneša spermą į moters makštį.
Surasti vyriškąjį G tašką labai sunku, bet gal jums pavyks…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *