Santykių skaitiniai ir ne tik

kaip sujaudinti vyrą? Bučinys

Bučiuodamiesi mes ne tik jaučiame malonumą, bet ir seksualiai susijaudiname. Ir nuo pirmojo bučinio suderinamumo priklauso, ar bus antras, trečias… Santykiams šis dviejų žmonių artumas yra labai svarbus.
Gerai besibučiuojanti moteris gali vyrą kaip reikiant įaudrinti. Tokios aistringos būtybės jis tikrai nepamirš. Mielosios, nenuvertinkite bučinių reikšmės ir poveikio. Jeigu su vyru patinka bučiuotis, labai tikėtina, kad lygiai taip pat gerai bus su juo ir mylėtis. O nemėgstantis bučiuotis vyras arba moteris nuskurdina savo ir partnerio seksualinį gyvenimą, neišnaudoja puikios galimybės patirti svaigesnių pojūčių.
Mokslininkai sako, kad bučiniai vyrams yra labai svarbūs. Statistika teigia, kad 65 procentai vyrų nepaskiria moteriai antrojo pasimatymo, jei pirmajame jam nepatiko su ja bučiuotis (čia eiliškumas nebūtinai reiškia, kad pirmajame pasimatyme būtina bučiuotis).
Kaip elgtis, kad bučinys būtų įsimintinas? Vyrai tvirtina, kad svarbi bučinio kokybė ir kai kurie išoriniai veiksniai, pavyzdžiui, kur bučiuojamasi, pats nusiteikimas bučiniui ir technika.
KUR BUČIUOTIS?
Seksologai mano, kad patys geriausi bučiniai ištinka nuošaliose, atokiose vietose. Moterys mėgsta savo jausmus rodyti viešai (ar tai būtų laikymasis už rankų, ar apsikabinimas), didžiuotis įgyta savo valdžia ir poveikiu vyrui, o vyrai, atvirkščiai, labiau vertina ramybę ir tylą.
Nei pirmame, nei kituose pasimatymuose nesistenkite pabučiuoti jums patinkančio vyro viešai triukšmingoje ir žmonių pilnoje vietoje, kaip prekybos centras, baras ar koncertas. Komunikacijos tarp lyčių specialistas Richardas Hassingas teigia, kad vyrams užtenka ramios aplinkos be jokių liudininkų. Maloni muzika, žvakės, geras kvapas – tokia romantiška atmosfera vyrą geriausiai nuteikia bučiniui.
SKANU
Antroji tobulo bučinio taisyklė teigia, kad labai svarbus skonis: partnerio seilės, burnos kvapas, lūpos, taip pat nuo veido dvelkianti švara. Nepaisant to, kad vyrai ne tiek sureikšmina tuos dalykus, tačiau visi šie bučinio ingredientai yra itin svarbi intymaus proceso dalis.
Pitsburgo universiteto profesorė Sarah Woodley tvirtina, kad vyras, bučiuodamas moterį, dar ir patikrina jos sveikatą. Jei bučiuodamasis nejaučia jokio nemalonaus kvapo, vadinasi, partnerės imuninė sistema gera, ji neturi virškinimo sutrikimų, jos burnos higiena pavyzdinė.
LAIKAS
Tobulas bučinys priklauso ir nuo laiko. Moteris turi nutaikyti momentą, kai vyras pasiruošęs bučiniui. Daugeliui damų atrodo, kad vyras nusiteikęs intymiam artumui visada. Judi James, parašiusi knygą „Kūno kalba“, teigia, kad seksualiai susijaudinusio vyro lūpos truputėlį paburksta ir parausta. Dar vienas ženklas, kuis jums parodys rimtą vyro ketinimą bučiuotis, yra nuolatinis žvilgčiojimas į moters apatinę veido dalį, o labiausiai – lūpas.
Po sekso vyrai ne itin mėgsta bučiuotis. Jiems bučinys – pradžia, apšilimas prieš tolimesnius ir gerokai daugiau aktyvumo reikalaujančius veiksmus.
PAIŠDYKAUKITE
Patartina bučiuotis ne tuščiu skrandžiu, kitaip abu nepajusite jokio malonumo. Jūs nuolat jaudinsitės dėl pilvo urzgimo ar nemalonaus burnos kvapo. Todėl valgyti reikėtų, ypač afrodiziakus, kurie padeda moteriai skleisti magišką seksualumą.
Be to, afrodiziakai gerai veikia ir vyrą – sustiprina seksualinę trauką bei erekciją. Todėl romantiškai sėdėdami valgykite riešutus su medumi, bananus, avokadą.

KVAPAS
Pats pagrindinis orientyras, leidžiantis surasti tinkamą seksualinį partnerį, yra feromonai. Jei manytume, kad žmogus turi organą, atsakingą už priešingos lyties feromonų toleravimą, tai beliktų patvirtinti, kad partnerį renkamės ne pagal socialinius ženklus.
Jautrių ląstelių grupė yra susitelkusi tarp žmogaus nosies ir burnos. Todėl, kai nusiteikiate bučiniui, leiskite vyrui jus apuostyti. Ląstelės pajunta seksualinį signalą, kurį skleidžia partnerės kūnas.
Skirtingai nuo kitų kvapų priėmimo, jautriosios ląstelės gautus signalus siunčia į tam tikrą smegenų dalį. Ji atsakinga už nuotaiką ir džiaugsmą. Taigi, jei vyrui moters kvapas patiko (ir atvirkščiai, moteriai – vyro), niekas nesugadins jiems nuotaikos, nusiteikimo mėgautis vienas kitu.
SKANAUS!
Vyrai nemėgsta nekaltų bučinių, kaip dažnai moterys bučiuoja vaikus ar giminaičius. Tokie „pakeleivingi“ švelnūs bučiniai jų nejaudina. Antropologė Helen Fisher mano, kad giliu bučiniu vyras bando moteriai perduoti savo lytinį hormoną testosteroną ir ją seksualiai sujaudinti. Aistringas ir gilus prancūziškas bučinys vyrui yra principo reikalas, vyriškumo bei jėgos įrodymas, noras užvaldyti moterį.
Skirtingai nuo švelnių romantiškų bučinių (susilietimas lūpų paviršiumi), itin šlapi bučiniai pagreitina vyro širdies plakimą iki 120 dūžių per minutę. 1041 vyras, dalyvavęs Niujorko universiteto mokslininkų surengtoje apklausoje, prisipažino, kad sekso metu jie apskritai gali atsisakyti bučinių.

Exit mobile version