Kaip patikti vyrui lovoje

Jai Santykiai Seksas

Dažną vakarą vyras baigia žiūrėdamas televizorių, skaitydamas knygą ar naudodamasis kompiuteriu lovoje? Jums trūksta dėmesio?
Vadinasi jis nėra sujaudintas jūsų būvimu šalia. Gali būti, kad jo nejaudina jūsų dėvima naktinė apranga arba, kaip dažniausiai būna, neįaudrina jūsų elgesys prieš seksą ir jo metu. Šių dienų moterys yra per daug įnikusios į šeimos ar karjeros planavimus ir per mažai tam skiria laiko. Vyrams nieko kito nelieka, kaip tik ieškoti alternatyvų.
Žinodamos keletą būdų, kaip įtikti savo vyrui lovoje, jūs nepatikėsite, kiek tai gali pagelbėti jūsų santykiams ne tik seksualiniame, bet ir kasdieniniame gyvenime.
• Visada teikite pirmenybę intymumui. Net jei ir esate pavargusi, paklausykite patarimo ir parodykite šiek tiek entuziazmo! Leiskite savo vyrui jaustis ypatingam, parodykite, kiek esate jam dėkinga (nors ir nesijaučiate tokia, bent tą akimirką pasistenkite. Jam tai labai patiks ir jis atsidėkos tuo pačiu!). Garantuojame, jog per daug negalvojus bei atsipalaidavus jūs pamiršite nuovargį ir tuo mėgausitės.
• Nesivaržykite seksualiai bei gašliai judėti. Taip elgdamasi jaučiatės nepatogiai? Nereikėtų, juk nedarote nieko blogo. Jūs ir jūsų vyras – tai viskas, ką turite intymiame gyvenime, todėl nevaržykite savęs!
• Nesidrovėkite liesti savo kūno ir taip provokuoti vyrą. Tai ypatingai juos jaudina ir „užveda“. Net jeigu jums tai ir nepatinka – bent kelioms minutės taip paerzinti tikrai verta! Pavyzdžiui, tam labai tiktų trumpas išdykęs striptizas.
• Nebijokite nešvankių/seksualių kalbų bei aimanų. Jūsų vyrą tai tikrai įaudrins ir suteiks abiems daugiau aistros. Pirmus kartus gali pasirodyti nedrąsu ir neverta, tačiau po keleto bandymų ir teigiamų rezultatų jūs pakeisite savo nuomonę.
• Švelniai pirštų galais lieskite jo kūną, slinkite jais į apačią link imtymios vietos. Ypatingai jautrūs būna pirmi prisilietimai prie kapšelio – tai jam labai patiks! Tik šiek tiek „pažaidus“, pereikite prie glaudesnių bei grubesnių prisilietimų.
• Prisiglauskite visu kūnu prie jo, glamonėkite jam nugarą, seksualiai suimkite jam už sėdmenų. Taip parodysite, kaip jums patinka jausti visą jo kūną. Tyliai į ausį pasakykite, kaip to laukėte visą dieną! Tai tikrai pakels jo ego. Vyro „daikčiukas“, kai tik pasijaus reikalingas, bus itin energingas!
• Švelniai bučiuokite/kandžiokite jo spenelius! Ši vieta visiems labai jautri!
• Pamaloninkite savo vyrą oraliniu būdu (feliacija). Net jeigu ir „nedegate“ noru tuo užsiiminėti, tai tikrai verta pastangų – jis jums atsidėkos taip, kaip jūs nesitikėjote, kad įmanoma! Labai svarbu viską daryti teisingai: parodykite, kad tai jums labai patinka, stenkitės neslėpti savo veido bei žiūrėkite jam į akis. Neabejojame, kad matydama rezultatą, jūs ir pati pradėsite tuo mėgautis, net jeigu anksčiau jums tokia mintis nepatiko!

Žinoma, yra keletas dalykų, kurių reikėtų vengti lovoje:
• Niekada neskleiskite blogos nuotaikos ir nesiskųskite. Tai tik atbaidys seksualias mintis nuo vyro.
• Stenkitės lovoje kuo mažiau vartoti žodį „ne“. Kuo daugiau priimsite iš savo vyro „pasiūlymų“ lovoje, tuo artimesnį seksualinį ryšį jis su jumis jaus. Tai nereiškia, kad reikėtų sutikti su jums visai nepriimtinais dalykais, tačiau jeigu jau esate su juo kartu, tai dauguma jums vis dėlto turėtų būti priimtini.
• Nesakykite lovoje, jog jis „kažką daro ne taip“, o tiesiog pati tai pakeiskite, pavyzdžiui, jeigu jis glamonėja jus ne taip, kaip norėtumėte, tuomet paimkite jo ranką ir parodykite, ko jums reikia!

Neleiskite savo vyrui svajoti apie svetimas moteris ir ieškoti alternatyvos, jeigu viską jis gali gauti pas jus – žmogų, kurį mylį ir kuria gyvenimą kartu!