Vyrų profesijos kurios patinka motermis

Pagrindinės Santykiai Seksas

Yra devynios dailiosios lyties atstovėms patraukliausios profesijos, puikiai pasitarnaujančios kaip graži santykių pradžia.

9. Universiteto / Kolegijos dėstytojas

Kokia kita profesija leidžia taip puikiai „prieiti“ prie 18-mečių merginų, turinčių aukštus tikslus, vertybes bei polinkį seksualiai tyrinėti? Studentės dažnai siekia pasirodyti brandžios, o joms atrodo labai brandu miegoti su vedusiu profesoriumi, dėstančiu užsienio literatūros paskaitas…

Merginoms kartais nesvarbu net dėstytojo amžius – jas žavi pati galimybė mylėtis su tokios profesijos atstovu.

8. Tatuiruočių meistras

Dažna laisva, energinga moteris svajoja pasidaryti tatuiruotę – išreikšti save per kūno meną. Tos kelios ilgos ir kantrios valandos praeina greičiau, jei meistras pradeda maloniai flirtuoti… Apskritai tatuiruotė – gan rimtas sprendimas merginos gyvenime, tad jos iš tiesų žavisi jaudulį nuraminančiais ir kūną pagražinančiais meistrais!

7. Skyrybų advokatas

Jokia vieta taip neįkvepia keršto seksui kaip teismo salė, kai nagrinėjama skyrybų byla… Vien mintis, kad vyras pradėjo susitikinėti su perpus jaunesne blondine, moterį galį pastūmėti į pirmo tuo metu sutikto stipriosios lyties atstovo glėbį. Laimei, tas sutiktas vyras dažniausiai būna advokatas, nebijantis darbo derinti su asmeniniais malonumais.

6. Vaikų gydytojas

Vienišos mamos tikrai neturi laiko ar jėgų virtualiems susirašinėjimams ar vaizdo pokalbiams su meile nusivylusiais vyrais. Nors daugybė žmonių mano kitaip, vaiko auginimas vienam nėra labai paprastas procesas. Tokios mamos dažniausiai būna susikoncentravusios tik į vaiką ir retai kada užmezga romantines pažintis. Žinoma, kol apsilanko pediatro kabinete…

Faktas: Vaikai serga.

Faktas: Juos gydo daktarai.

Faktas: Dažniausiai atžalas pas gydytojus lydi jų mamos.

Taigi, yra nemažai galimybių susitikti…

5. Pardavėjas – konsultantas prabangioje parduotuvėje

Net vikipedija patvirtina, kad moterims labai patinka apsipirkinėti. Dažnai jos klausia patarimo tų, kuriems moka už plepėjimą su žaviomis klientėmis – konsultantų. Žinoma, tikrai nedaug moterų eina į prekybos centrą galvodamos „Tikiuosi, sutiksiu pardavėją, kuris norės gerai praleisti laiką, bus žavus bei ambicingas“, bet, kaip bebūtų, nemažai jų tikisi sutikti „kažką“.

Beje, vyras, išmanantis madą, sugebantis patarti, išrinkti skoningus drabužėlius – ne vienos merginos svajonė.

4. Vestuvių fotografas

Jokia vieniša moteris netrokšta stebėti, kaip išteka jos draugės. Kad ir kokie žavūs būtų pabroliai, reta kuri nori būti vadinama „ta, kuri permiegojo su jaunikio geriausiu draugu/broliu“. Tokiu atveju geriau rinktis tą, kuris iš tiesų nesusijęs su šventėje dalyvaujančiais žmonėmis. Pavyzdžiui, fotografą. Šie iš tiesų sugeba suvilioti merginas, kurias žavi kūrybiškieji „bastūnai“ ar pelningai dirbantys žavuoliai.

3. Plastinės chirurgijos specialistas

Nėra nieko, kas moterims patiktų labiau nei turtingas gydytojas, galintis lengvai pasirūpinti gera savijauta, nesusijusia su vidiniu grožiu ar tuščia kreditine kortele. Juk dažniausiai plastinės chirurgijos chirurgai susiduria su moterimis, dėl seksualumo pasiryžusiomis net grėsmingoms operacijoms.O joms labai patinka švelnūs, rūpestingi ir aistringi daktarai.

2. Barmenas

Taip, tie patys vyrukai, kontroliuojantys alkoholio kiekį nuo tos minutės, kai užsiriša žavią prijuostę, ir sprendžiantys, kurią seksualią damą šį vakarą baras pavaišins kokteiliu…

Barmenai – išskirtiniai asmenys, bendraujantys praktiškai su kiekviena bare ar naktiniame klube esančia (išgėrusia) moterimi. Parodę norą, dažnai gali išklausyti klientės problemas, o po darbo ir šiltai paguosti…

1. Asmeninis treneris

Kiekvieną kartą, kai jauna moteris išsiskiria su vaikinu, ji nusprendžia gyvenime šį tą keisti. Dažnai šį sprendimą lydi vaikščiojimas į sporto klubą.

Treneris – tiesiog finansiškai įpareigotas praleisti drauge 75 minutes per dieną 3 dienas per savaitę. Žavus, sportiškas džentelmenas, padedantis patobulinti išvaizdą ir kartu atsinaujinti dvasiškai…

Beje, norėdami garantuoti klientų pasitenkinimą jų darbu, asmeniniai treneriai turi tapti bičiuliais – tai sukuria palankią terpę tolimesniam bendravimui.