Ar patikau jam?

Jai Santykiai

Patinku ar nepatinku, štai kur klausimas! Ypač, jei vaikinui puoselėji šiltus jausmus, tačiau nesi tikra ar jo jausmai tokie pat. Tokia nežinia veda iš proto, na, bet gana kankintis! Tiesa, santykių ekspertė, rašytoja Sabrina Alexis viename interviu pabrėžė, kad kai vaikinui patinki, tai yra akivaizdu, nes tu turi tai jausti, bet ką daryti, jei nejauti, arba nesi tikra, ką jauti? Tuomet reikia žinoti į kokius ženklus atkreipti dėmesį. Visi jie žemiau.

1. Jei jis ieško būdų ir galimybių su tavimi pasišnekėti: siunčia žinutes feisbuke, ar bando užkalbinti koridoriuje, o prasidėjus pokalbiui vis klausinėja ir klausinėja, kad pokalbis tęstųsi kuo ilgiau, jis tai daro ne šiaip sau. Jei tavo simpatija parašo kiekvieną dieną, o kartais ryte tiesiog palinki geros dienos, jis taip pat tai daro ne šiaip sau. Tas vaikinas nori, jog apie jį galvotum, todėl nuolat stengiasi atsidurti tavo akiratyje, o tai reiškia, kad galbūt kritai jam į akį.

2. Kalbėdamas pasvyra tavo link. Sėdite kavinėje, o galbūt geriate kavą draugų kompanijoje ir jis persisveria per stalą, kad „geriau tave girdėtų“? tikėtina, kad jis tave girdi ir taip, tačiau jis nori visą savo dėmesį skirti tau ir galbūt net būti kiek arčiau. Vaikinas, kuriam tu nepatinki nelaužys kaklo, kad galėtų pasišnekučiuoti. Tik nepamiršk, yra tokių vaikinų, kurie tiesiog mėgsta flirtuoti su merginomis ir būti joms maloniais, nesvarbu, patinka jos ar ne. Tad stebėk, kaip jis elgiasi su kitom, jei visos merginos esančios aplink jam svarbios vienodai, tuomet galbūt nereikėtų puoselėti vilčių, bet jei jis mato tik tave, tai gali būti ženklas.

3. Jis negali nuo tavęs atitraukti žvilgsnio. Jei nuolat pagauni jo žvilgsnį, stebintį tave, tai ženklas, ypač, jei supratęs, kad pamatei, susigėdęs nusisuka, bet kelių minučių ir vėl žiūri į tave. Nesvarbu kokiame kambario, kabineto, klasės ar auditorijos kampe sėdėtum, jis vis žvilgčioja į tave ir nori išvysti tavo akis? Tai tikrai ženklas! Jei dar abejoji, gali atlikti eksperimentą – pagavusi jo žvilgsnį, žiūrėk į jį 3-4 sekundes (kad nebūtų nejauku neužtruk ilgiau!) ir nusuk akis, jei vėl pažvelgusi pamatysi, kad jis vis dar žiūri, tu jam tikrai įdomi.

4. Jį išduoda kūno kalba. Jei jis kalbėdamas su tavimi, nesąmoningai pamėgdžioja tavo judesius, palaiko akių kontaktą, o jo kojos nukreiptos į tave, tikėtina, jog jis tavimi domisi. Taip pat gali stebėti ar jis mėgina „netyčia“ tave paliesti, pavyzdžiui, ranka perbraukia tavo ranką arba siekdamas, ką nors paimti – prisiliečia. Tai ženklas. Kalbėdamas jis pakelia antakius? Gerai! Tai reiškia, kad jis klausosi, jam įdomu ir jis nenuobodžiauja, nes pokalbis sukelia emocijas.

5. Jis pradėjo domėtis tau patinkančia veikla, nors anksčiau tuo niekada nesidomėjo. Užsiminei, kad tau patinka tenisas ir jis jau bėga pirkti raketės? O galbūt tu domiesi menu ir jis pasiūlė apsilankyti dailės galerijoje, nes mieste pristatoma nauja paroda? Tu vakarais prieš miegą žiūri mėgstamiausią serialą ir netikėtai tas serialas tampa jo mėgstamiausiu? Tu jam patinki. Dar nieko panašaus neįvyko? Užsimink jam apie savo aistrą ir lauk, jei vaikinas imsis veiksmų, jis nori daugiau nei susirašinėti vakarais per feisbuką.

6. Jis tave giria. Jei vaikinui patinki, jis tikrai nevengs pagirti tavo naujos suknelės, gražių plaukų, nuostabios šypsenos ar iš magiškų akių. Pasipuošk ir lauk, jei jis pastebės, kad šiandien atrodai pritrenkiamai, tikėtina, kad jis domisi tavimi.