Požymiai kad patinki vyrui

Jai Santykiai

Daugybę kartų esame girdėję, kad vyrams sunku suprasti moteris. Mes, moterys, žinome, kad ir vyrus nelengva perprasti. Ypač jei kuris krito į akį, o tu nesi tikra, kad jam patinki.

Minčių skaityti neįmanoma, bet iš tam tikrų ženklų galima spręsti, patinki jam ar ne. Toliau išvardinti keturi ženklai, rodantys, kad jam patinki, rašo Ezinearticles.com.

 1. Jis kiek įmanoma dažniau stengiasi būti kuo arčiau tavęs
  Fizinis potraukis tarp vyro ir moters yra kūniškas. Šį potraukį iš esmės skatina žmonių poreikis daugintis. Gamta taip sutvarkė, kad daugintis galime tik su tais, kurie mums fiziškai patrauklūs. Jei tau patinkantis vaikinas stengiasi kuo dažniau atsidurti šalia, akivaizdu, kad tu jam patinki, o ką jis veikia būdamas šalia, nėra svarbu. Beje, net jei jis tiesiogiai nerodo tau dėmesio, tačiau dažnai atsiduria šalia, tai ženklas, kad kritai jam į akį.
 2. Jis dažnai nekaltai tave liečia
  Fizinis potraukis ir meilė neatsiejami, o fizinis potraukis dažnai išreiškiamas liečiant. Prisilietimas – tarsi meilės akto pakaitalas. Jei vyras lengvai, tarsi netyčia, paliečia tau nugarą, pečius, plaukus ar rankas, tai ženklas, kad čia įsipainioję švelnūs jausmai.
 3. Jis nuolat laukia pritariamos tavo reakcijos
  Jei patinkantis vyriškis nuolat siekia tavo pritarimo ar šypsenos, laikyk tai geru ženklu. Jis gali šmaikštauti, juokauti ar sakyti tau komplimentus. Žodžiu, kad ir ką jis darytų, siekdamas sulaukti kokios nors tavo reakcijos, tai – ženklas, kad nėra tau abejingas.
 4. Jis juokauja ir švelniai iš tavęs šaiposi
  Paprastai vyrai švelniau ar grubiau mėgsta pasišaipyti iš moters, kuri jiems patinka. Toks elgesys, regis, būdingas trečiokui, bet taip daro ir suaugę vyrai. Dažnai taip netiesiogiai dėmesį rodo vyrai, kurie dar nepasirengę santykiams su patinkančia moterimi.
  Jei vaikinas rodo bent vieną iš išvardintų ženklų, laikyk jo elgesį komplimentu ir žinok, kad tu veikiausiai jam patinki. Dabar tavo eilė žengti žingsnį ir sugalvoti, kaip iš tiesų patraukti jo dėmesį.