Spermos nauda moterei

Jai Santykiai Seksas

Mano viena draugė juokauja, kad pasaulyje yra tik dviejų tipų vyrai: tie, kuriems patinka oralinis seksas, ir tie, kurie jau mirę.
Oralinis seksas ilgą laiką buvo „uždraustas“. Ir visą tai lėmė, kad ilgą laiką Tarybų Sąjungoje sekso iš viso „nebuvo“, o visuomenė tapo perdėm konservatyvi.


Šiandien galime drąsiai apie tai kalbėti ir su draugėmis, ir su partneriu. Tačiau nepaisant to, jog tai nebėra tabu tema, kai kurių dalykų apie oralinį vis dar nežinome. Pavyzdžiui kuo jis gali būti naudingas moters odai ar kenksmingas vyro sveikatai.
Taigi apžvelkime didžiausias oralinio sekso keliamas grėsmes ir teikiamą naudą.


Gražus bei gaivus veidas


Ne visoms moterims priimtina nuryti spermą oralinio sekso metu, todėl leidžia partneriui „baigti“ ant veido. Ir ne veltui! Ar žinojote, jog sveiko vyro spermos sudėtyje yra citrinos rūgšties? Ši rūgštis – labai svarbus kai kurių kremų komponentas! Taip pat sperma gali būti naudojama kaip

balinamasis ar šveičiamasis kremas. Nemažai baltymų turinti sperma sutraukia veido poras ir pamaitina odą. Beje, tikimės, suprantate, jog negalite to naudoti kaip veido kremų ar kaukių pakaitalo – tik kaip priedą.
Gerina psichinę savijauta ir prieraišumą vyrui


Amerikiečių mokslininkų atlikti tyrimai įrodė, jog oralinis seksas gerina moters sveikatą, mat vyro sėkloje esančios cheminės medžiagos „teigiamai veikia psichinę savijautą ir skatina prieraišumo jausmą“.


Niujorko Valstybinio universiteto mokslininkai atliko tyrimą – palygino 293 moterų seksualinį gyvenimą ir jų psichinę sveikatą. Suprantama, tai buvo ne praktinis eksperimentas, o apklausa. Paaiškėjo, kad vyro sėkloje esančios cheminės medžiagos gerina nuotaiką, didina prieraišumo jausmą, gerina miegą ir veikia kaip antidepresantas.
Be spermatozoidų, sėkloje yra ir daugiau cheminių medžiagų. Pavyzdžiui, prieraišumą skatinančio kortizolio ir nuotaiką gerinančio estrono, dar vadinamo folikulinu, bei laimės hormonu vadinamo oksitocino. Sėkloje taip pat yra tirotropiną išskiriančio hormono (dar vienas antidepresantas), miegą skatinančio melatonino ir netgi seratonino – geriausiai žinomo antidepresanto neuromediatoriaus.
Jokios plastinės chirurgijos
Yra daugybė būdų, kaip atsikratyti raukšlelių ar kitų kosmetinių defektų: plastinė chirurgija, masažai, injekcijos… Taip pat jums gali padėti specialūs pratimai. Faktas, jog oralinio sekso atlikimas – puikus ir nemokamas būdas treniruoti veido, smakro ir kaklo raumenis. Ir tai vienas veiksmingiausių būdų atsikratyti pagurklio! Dar daugiau – „dirbdama“ liežuviu gydysite save nuo knarkimo – pernelyg atpalaiduotas, atgal krentantis liežuvis yra viena pagrindinių knarkimo priežasčių.
Jokios pūlingos anginos!
Anksčiau žmonėms, linkusiems į gerklės uždegimus, buvo rekomenduojama valgyti žalius kiaušinius. Faktas, jog baltymai gydo. Taigi, jeigu skundžiatės gerklės uždegimu ir neturite nieko kito, tik vyrą… Pati suprantate, ką turėtumėte daryti. Sperma turtinga baltymais. Beje, „nenurykite“ penio per giliai – rizikuojate vyrui perduoti infekciją ir sukelti uždegimą (ypač – šlapimo takų).
SVARBU! Oralinis seksas ryte vyrams sukelia begalinį pasitenkinimą, nes erekcija būna itin gera.